Давай знайомитись!

Топ майстри

Ми пропонуємо послуги лазерної епіляції від професійного майстра з багаторічним досвідом роботи. Наш майстер знає все про лазерну епіляцію і здатен зробити цю процедуру безболісно та ефективно.

Ми використовуємо найсучасніші лазерні технології, що забезпечують максимальну точність та безпеку. Наш майстер здатен ефективно видалити волосся на будь-якій частині тіла, а також надає консультації щодо догляду за шкірою після процедури.

Ми гарантуємо нашим клієнтам високу якість послуг, професійний підхід та конфіденційність. Зверніться до нашого майстра лазерної епіляції, щоб насолоджуватися гладкою та бездоганною шкірою без болю та дискомфорту!

Наші майстрині-чарівниці

Наші майстрині – то розумнички не тільки з усього Києва, а з усієї України. Щодня ми отримуємо щасливі посмішки наших відвідувачів, і це надихає нас ставати ще кращими, дарувати вам бездоганний сервіс.

Інна

Елос епіляція значно дорожча та потребує набагато більше часу, ніж лазерна. Однак вона дозволяє працювати на смаглявій шкірі, з пушковим, світлим та сивим волоссям. Спеціаліст «Happylation» під час консультації допоможе вибрати відповідний метод для кожного клієнта.

Одарка Чихарьова

Наш найосвідченіший майстер лазерної епіляції є професіоналом з більше, ніж 10-річним досвідом роботи в цій сфері.

Одарка володіє різними методами лазерної епіляції, і вміє підібрати найкращий метод для кожного клієнта в залежності від їх типу шкіри та волосся. Дбайливо забезпечує максимальний комфорт для клієнтів під час процедури, роз’яснює кожен етап процесу та відповідає на всі запитання клієнтів.

Вона володіє високим рівнем професіоналізму та уваги до деталей, завдяки чому процедура лазерної епіляції виконується точно та ефективно.

Інна Невмивайко

Професійний та досвідчений спеціаліст, який забезпечить вам найкращий сервіс та приємний досвід від візиту до нашого салону.

Має високу кваліфікацію та досвід роботи з клієнтами різного віку та соціального статусу. Він знає, як надати вам якісний та професійний сервіс, щоб ви почували себе комфортно та впевнено під час процедури лазерної епіляції.

Інна завжди готова допомогти вам з бронюванням часу, відповісти на всі ваші запитання та запропонувати найбільш зручні для вас пакети послуг. Вона також дбає про вашу конфіденційність та безпеку, тому ви можете бути впевнені в надійності та безпечності наших послуг.

Маєш
питаннячко?
Маєш
питаннячко?